Nowa metoda pracy w logistyce

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nowa metoda pracy w logistyce

25 września 2017, 14:00 - 15:00 CEST

Potrzeba zmian

Współczesne środowisko biznesowe bez wątpienia wymaga zmiany podejścia do zarządzania. Firmy muszą dostosowywać się i zmieniać lub ich istnienie będzie zagrożone. Ale co tak naprawdę należy zmienić? Jak zmienić i przyspieszyć adaptację firmy? Czy istnieje bezpieczna i skuteczna droga do przekształcenia organizacji ze sterowanej strategią z lat 1950-1965 do firmy zorientowanej na szybkość oraz zdolność do nadążenia za obecnym, hiper konkurencyjnym rynkiem? Odpowiedzią jest nowy model operacyjny DDOM, w którego sercu bije metoda DDMRP.

Dlaczego potrzebujemy nowej metody pracy w logistyce

Fakt 1 – Konwencjonalne praktyki zarządzania łańcuchem dostaw mają swoje korzenie w pierwszych prawdziwych systemach MRP, które powstały w połowie lat sześćdziesiątych zeszłego wieku

Fakt 2 – Dzisiejsze łańcuchy dostaw w żaden sposób nie przypominają swoich poprzedników z połowy lat sześćdziesiątych. Są dużo bardziej skomplikowane, niestabilne i nieprzewidywalne.

Fakt 3 – Pomimo tej oczywistej różnicy w kontekście konwencjonalne systemy MRP nadal planują dokładnie tak jak 50 lat temu!

Pytania, na które znajdziesz odpowiedzi w webinarium:

1. Czy biorąc pod uwagę dostępną technologię i zmieniające się okoliczności przypadkiem nie wykonujemy niewłaściwych rzeczy w znacznie szybszym tempie?

2. Czy osiągnęliśmy już punkt malejących korzyści, w którym kontynuowanie i optymalizowanie starych metod stało się prostą receptą na porażkę?

3. Co można zrobić, aby zapewnić sukces firmy i wysoką rentowność w nowych, niespotykanych dotąd okolicznościach – tak zwanym środowisku VUCA?

Szczegóły

Data:
25 września 2017
Czas:
14:00 - 15:00 CEST
Strona internetowa:
https://ddmrp.clickmeeting.com/

Organizator

CorpoExpert Solutions
Strona internetowa:
https://corpoexpert.com

Dodaj komentarz