interim

Interim management

  • Na stanowisku managera odpowiedzialnego za zarządzanie operacyjne jest wakat?
  • Pojawiło się inne ryzyko utrzymania ciągłości kierowania działem?
  • Brakuje doświadczonego specjalisty, który mógłby z powodzeniem dokończyć ważny projekt?
  • Zachodzi pilna potrzeba przeprowadzenia restrukturyzacji firmy?

Nawet w najlepiej zarządzanym przedsiębiorstwie wystąpić może wiele sytuacji, w których najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie doświadczonego specjalisty, który przejmie na określony czas obowiązki związane z zarządzaniem operacyjnym.

Zamiast zatrudniać kogoś na etat, wystarczy wynająć eksperta do konkretnego zadania. To się opłaca! Okres współpracy może zostać powiązany z planowanym terminem realizacji projektu, którego finalizacja została powierzona interim managerowi.

Co wyróżnia współpracę z CorpoExpert Solutions?

Decydując się na współpracę z CorpoExpert Solutions, możecie Państwo delegować kluczowe sprawy związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem sprawdzonemu i kompetentnemu managerowi z zacięciem projektowym.

O ile na przeszkodzie nie staną inne nasze zobowiązania, współpraca może się rozpocząć nawet w ciągu najbliższego miesiąca!

I co nie mniej ważne, koszty, jakie Państwo poniosą, mogą okazać się niższe niż w przypadku zatrudnienia managera na etacie.

Dlaczego warto skorzystać z interim managera CorpoExpert Solutions?

  • Mamy doświadczenie w sprawnym wprowadzaniu zmian zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i w przedsiębiorstwach z obszaru MSP.
  • Działania czysto operacyjne łączymy z mentoringiem i coachingiem.
  • Nie eksperymentujemy – stosujemy jedynie sprawdzone rozwiązania zarządcze.
  • Z naszych usług można skorzystać szybciej niż trwa proces rekrutacji nowego managera.

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie – proponujemy rozwiązania szyte na miarę.

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

Merytoryczne wypowiedzi oraz proponowane rozwiązania znacznie wykraczały poza obszar logistyki. Wielokrotnie otrzymywaliśmy świadectwa zrozumienia zasad i metod zarządzania biznesem i tworzenia kultury organizacyjnej opartej o produktywność i realizację celów. Konsultant wykazywał się zmysłem organizacyjnym i z łatwością koordynował działania rozproszonych zespołów.

Piotr Wiśniewski
CEO, Maflow

Specjalizacje

Specjalizujemy się w planowaniu materiałowym i optymalizacji zapasów, usprawnianiu magazynów i logistyki wewnętrznej, współpracujemy jednak również ze specjalistami z innych obszarów zarządzania. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal dowolny zespół kompetencyjny.

Zapraszamy do współpracy!